⚽️ Včerejší utkání proti Baníku bylo z naší strany mnohem lepší než zápas na půdě soupeře 💙💛

⚽️ Včerejší utkání proti Baníku bylo z naší strany mnohem lepší než zápas na půdě soupeře 💙💛

Na hřišti bylo k vidění spoustu soubojů 💥, pěkných akcí ⚽️ i momentů, kdy holky ukázaly obrovské odhodlání a chuť hrát 👏

Obrovskou radost nám dnes udělala hlavně Naty 💪 Jezdila po lajně nahoru a dolů, nechala na hřišti úplně všechno 🔥 Sama si řekla o střídání, na chvíli vydechla… a pak zase pokračovala naplno 👏⚽️ Přesně takový přístup chceme vidět ❤️ Až tohle dostaneme do všech holek… to bude jednou opravdu pastva pro oči 🍀⚽️👌

Z naší strany tam dnes bylo také několik neproměněných šancí 😮 Holky si ale zaslouží pochvalu hlavně za přístup, bojovnost a odvahu hrát fotbal i proti velmi silnému soupeři 💙💛

Děkujeme všem hráčkám za výkon, trenérům za vedení týmu a fanouškům za podporu 👏😊