Tentokrát jsme vyrazili do Hlučína za aktuálně jasnými lídry soutěže a budoucími mistryněmi 

Podmínky nebyly vůbec jednoduché 

Pravé poledne, velké horko a rozpálená umělá tráva daly zabrat úplně všem hráčkám na hřišti. Přesto naše holky zápas odmakaly se ctí a snažily se hrát fotbal až do posledních minut 

Soupeř ukázal svou kvalitu, ale trenéři i rodiče byli spokojeni hlavně s přístupem našich hráček, jejich bojovností a momenty, kdy se nebály kombinovat a hrát svou hru 

Právě takové zápasy holky posouvají dál, sbírají zkušenosti a učí se zvládat těžké situace proti velmi kvalitním soupeřům 
Děkujeme všem rodičům a fanouškům za podporu během celého náročného týdne 

